Náš tým
Sdílení znalostí, maso a pivo ve Webnode

Sdílení znalostí, maso a pivo ve Webnode

Slavnostně oznamuji, že se bude konat druhá PPC barbecue ve Webnode. Tentokrát to ale nebude jen o mase, koláčcích a alkoholu. První hodinu a půl zasvětíme ultra specifickým prezentacím na téma bidding. Prezentace by měly být plné tipů, které vzbudí v publiku touhu okamžitě zasednout k počítači a pracovat :)

Je mi obrovským potěšením vám oznámit, že jedním z hostů, kteří budou sdílet své knowhow na téma bidování, je Honza Zdarsa. Účast přislíbil i Ondra Sláma z Inborn, který nás provede svou teorií bidování.

google-427

Chceš se také podělit? Napiš mi téma a tipy, které bys chtěl sdílet na marketa(a)webnode.com! Budu hrozně ráda, pokud se někdo bude chtít podělit o to, jaká automatická pravidla používá, jak používá flexible bidding strategies, jak experimentuje a vyhodnocuje experimenty s bidy, nebo jak vnímá rozdíly bidovaní v různých systémech.

Kapacita je omezená na 60 lidí. Prezentace budou v angličtině. Jestli se chcete taky zúčastnit, tak mi napište na FB nebo na Twitter. Už máme skoro plno :)

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn.Povinná pole jsou označena *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>